Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowa Wieś Królewska - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy Wąbrzeźno

Wąbrzeźno(Nowa Wieś Królewska + 9 km)

639 000 zł140 m² 4 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Szeregowiec | Wąbrzeźno | 140 m | Jezioro Frydek | ogród 1170 m | 2 piętra | 6 pokoi | bezpośrednio przy jeziorze | umeblowane i wyposażone | po remoncie generalnym | możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Nowy Dwór(Nowa Wieś Królewska + 20 km)

690 000 zł221 m² 3 122,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 950 m²

Dom w Nowym Dworze z działką 0,495 ha Siedlisko dla osób ceniących sobie przestrzeń, ciszę i kontakt z naturą. Położone blisko lasu i jeziora Kamionkowskiego. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mlewiec

Mlewiec(Nowa Wieś Królewska + 18 km)

3 500 000 zł240 m² 14 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 179 m²

Luksusowa posiadłość z halą produkcyjno-magazynową na sprzedaż Wyjątkowa inwestycja łącząca komfortowy dom i możliwości biznesowe 30 minut od Torunia Luksus, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Murzynowo Kościelne

Murzynowo Kościelne(Nowa Wieś Królewska + 10 km)

4 599 000 zł550 m² 8 361,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Koniecznie zobacz film dołączony do oferty. Zielone Zacisze - Twoja własna Mała Prowansja w sercu Wielkopolski Czy byłeś kiedyś w miejscu, które pachnie lawendą, owocowym sadem, brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Nekla(Nowa Wieś Królewska + 18 km)

635 000 zł166 m² 3 825,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:833 m²

Dom z historią i charakterem - idealny dla osób poszukujących przestrzeni i możliwości stworzenia czegoś własnego. Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z ok. 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Gulczewo(Nowa Wieś Królewska + 15 km)

1 490 000 zł1 090 m² 1 366,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy oryginalność, przestrzeń i klimat dawnej kultury? Marzy Ci się nieszablonowy budynek, a może planujesz rozwój własnego biznesu w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pogodna

Środa Wielkopolska(Nowa Wieś Królewska + 23 km)

1 600 000 zł440 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Polecam na sprzedaż dom w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie parku ze starodrzewiem, w bliskiej odległości od centrum. Dom znajduje się na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowe Miasto nad Wartą(Nowa Wieś Królewska + 23 km)

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Uwaga! prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam do sprzedaży nietuzinkową nieruchomość w miejscowości Nowe Miasto nad Wartą, zaledwie 60 km od Poznania (szybką trasą s11)jest to wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Lisewo(Nowa Wieś Królewska + 11 km)

74 256 zł106 m² 700,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Lisewo ul. Spacerowa, gmina Lisewo, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,kujawsko-pomorskie

669 000 zł185 m² 3 616,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Oferta tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest piękny, kompaktowy dom, wolnostojący o powierzchni 185m2 z użytkowym poddaszem i działką o powierzchni 665m2. Nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij